Топ продаж

Картонна дряпка лежанка для котів Trixie Wild Cat (41х7х24см)
- Готово к отправке
- Код: TX-48000
316 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
+380 (99) 719-65-70
Менеджервозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дряпка лежанка для котів TRIXIE Wild Cat (41х7х24см)
Форма і розміри дряпки такі, що ваш вихованець не тільки зможе точити об нього кігті, але і зручно розташуватися на ньому для відпочинку.
З котячої м'ятою для котів.
Завдяки натуральному матеріалу, оригінальній формі й тому, що більшість котів любить картон і розслаблюючу дію м'яти, швидко привертає увагу улюбленця.
- Виготовлена з картону, який по запаху й текстурі нагадує коту дерево - найприродніший для нього інструмент для сточування кігтів
- Під час дряпання кігтики улюбленця не застряють і не чіпляються так сильно, як під час використання сизалевого волокна, що робить таку кігтеточку максимально безпечною для тварини
- З котячої м'ятою для додаткового залучення уваги улюбленця та його зацікавленості в дряпці
- Відрізняється оптимальним розміром і мобільністю, легко переставляється в потрібне місце в будинку
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Высота | 70 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 410 мм |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные |
| Тип | Плоская когтеточка |
| Размещение | Напольное |
- Цена: 316 ₴

